Akkor itt a lehetőség, hogy csatlakozz fiatalos csapatunkhoz, akik már 15 éve azon fáradoznak, hogy a portálunkra látogatók könnyen eligazodjanak a biztosítási termék világában.

Többszázezer elégedett ügyféllel a hátunk mögött bizton állíthatjuk, hogy csapatunk tagjai napi mint nap valódi értéket állítanak elő munkájukkal és mosolyt csalnak az emberek arcára.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem és eredménytől függő + juttatások
  • Segítőkész kollégákkal, agilis csapatokban történő munkavégzés
  • Könnyen megközelíthető iroda, barátságos környezet
  • Hosszú távú karrier lehetőség egy fiatal dinamikus csapat tagjaként

Elvárások:

  • PHP5, MySQL5 ismerete és használatukban szerzett legalább 3 éves tapasztalat
  • Webes szabványok ismerete (HTML 5, HTTP 1.1, CSS, XML, JavaScript)
  • *NIX rendszerek ismerete felhasználói szinten
  • (Szakmai) angol nyelvismeret
  • Szakmai felsőfokú végzettség (IT területen minimum BSC)

Főbb feladatok, munkák:

  • Programozás PHP-ben, önállóan és csapatban - vezető programozóink iránymutatása mellett
  • A biztositas.hu portál tovább fejlesztése, optimalizálása, üzemeltetése.

Előnyök:

  • További programozási nyelvek ismerete (JScript, Java stb.)
  • További adatbázis-kezelőkben (pl. MSSQL vagy Oracle), illetve tárolt eljárásokban (MySQL) szerzett tapasztalat
  • További webes szabványok elméleti és/vagy gyakorlati ismerete (TCP/IP, XSLT, SOAP, Ajax, ODBC, COM, XML-FO stb.)
  • jQuery, AngularJS, Bootstrap függvénykönyvtárak használatában szerzett tapasztalat
  • UML ismerete
  • Agilis módszertanok valamint JIRA ismerete
  • Biztosítási szakmában szerzett tapasztalat

Jelentkezni a gergely.beatrix@biztositas.hu e-mail címen lehet

FIGYELMÉBE AJÁNLJUK